Salsa Cubana w Bytomiu

Salsa Bytom?

Nauka Salsy Cubana w Bytomiu to świetny pomysł dla osób lubiących latynoskie klimaty. Salsa jest tańcem niezwykle energicznym i zabawowym, nasze zajęcia pozytywnie naładują Cię na cały tydzień. Poznasz podstawowe figury, charakterystyczne ruchy i Potrzebujesz ruchu i aktywności, ale w przyjemnej formie? Salsa jest właśnie dla Ciebie!

Aby zacząć kurs Salsy w Bytomiu nie musisz mieć żadnego tanecznego doświadczenia, wystarczy, że przyjdziesz na pierwsze zajęcia grupy podstawowej i zapiszesz się. Resztę pozostaw naszym instruktorom! W Bytomiu zazwyczaj startujemy jesienią i wiosną. Sprawdź najbliższy możliwy termin i dołącz!

„Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca”

kurs tańca bytom

Nowa Salsa Bytom : 6 marca 2024 (środa)

Nauka Salsy Cubana w Bytomiu dla młodzieży starszej i dorosłych
I stopień – 6 marca 2024, godz. 18.30 (środa)
Bytom– ZSME, plac Jana III Sobieskiego 1

Salsa Bytom – potrzebne informacje

• Zanim zdecydujesz się wybrać na pierwsze zajęcia potwierdź sobie, czy termin i adres pozostały aktualne. SMS, telefonicznie lub na głównej stronie naszej szkoły www.taniec-slask.pl
  • Kurs Salsy stopień I to kurs zupełnie od podstaw. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności – to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży starszej.
  • Nie musisz się wcześniej zapisywać, wystarczy zabrać wygodne obuwie zamienne, przyjść, wziąć udział i na miejscu zapisać się do grupy.
  • Aby uczestniczyć w kursie nie potrzebujesz pary, nasz program taneczny działa już od 1992 roku i świetnie się sprawdza ?
  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zapłacisz za nie dopiero, gdy zdecydujesz zapisać się do grupy.
  • Jeżeli szukasz kursu tańca w innym mieście, bardziej odpowiada Ci poniedziałek, środa, czy niedziela zajrzyj na naszą główną stronę – grafik i znajdź termin i lokalizację idealną dla Ciebie. Nasza szkoła tańca zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom naszych kursantów, dlatego gama zajęć i terminów jest bardzo szeroka.

Polecamy również: