Nauka tańca w Bytomiu

Nauka tańca Bytom – wybierz interesujący Cię kurs

Nauka tańca Bytom? Bytom jest naszą stolicą tańca, to właśnie tutaj odbywa się najwięcej zajęć tanecznych i przeróżnych wydarzeń organizowanych przez naszą Szkołę Tańca. Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja aktywnie działa w Bytomiu już od 1992 roku. Być może wielu z Was miało już okazję uczestniczyć w eventach z naszym udziałem, zorganizowaliśmy w Bytomiu m.in. Mistrzostwa Polski Południowej, Korowód Samby Brazylijskiej, Walca na 100 par w rynku, pokazy par tanecznych na Dniach Bytomia i wiele innych.

Chęć zrobienia czegoś dla siebie często do Ciebie wraca? Spróbuj czegoś zupełnie nowego, nauka tańca to genialna forma rozrywki dla każdego! W parze, czy bez pary u nas masz możliwość uczyć się i rozwijać od podstaw, poprzez technikę tańca, prowadzenie, figury, do zaawansowanej formy. Przed Tobą zwariowane wyjazdy w góry, warsztaty, obozy taneczne, imprezy plenerowe, a przede wszystkim zajęcia z najbardziej wykwalifikowaną kadrą instruktorską.

Nauka tańca Bytom – przyjdź, spróbuj, decyzję podejmiesz po pierwszych udanych zajęciach

Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja jest organizatorem nauki tańca w wielu miastach Śląska. Jeżeli nie pasuje Ci oferowany przez nas dzień lub godzina w Bytomiu, zapraszamy również do innych naszych miast : Piekary Śląskie, Katowice, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Chorzów, Mikołów, Tychy, Dąbrowa Górnicza.

Informacje o wszystkich oddziałach i działaniach ŚST znajdziesz na naszej głównej stronie www.taniec-slask.pl.
Jeśli masz chwilę zajrzyj do galerii zdjęć i poznaj nas bliżej, jeszcze przed pierwszym kontaktem :).