Kurs Tańca w Bytomiu

Kurs Tańca Bytom?

Kurs Tańca Towarzyskiego w Bytomiu to najpopularniejsza opcja wśród wszystkich, którzy chcą poradzić sobie na każdego rodzaju imprezie. Weselne szaleństwo, firmowy bankiet, a może zabawa karnawałowa? Pokażemy Ci jak przyjemnie jest swobodnie wyjść na parkiet i zacząć tańczyć do każdej muzyki.

Aby zacząć kurs tańca w Bytomiu nie musisz mieć żadnego tanecznego doświadczenia, wystarczy, że przyjdziesz na pierwsze zajęcia grupy podstawowej i zapiszesz się. Resztą zajmiemy się my! Najczęściej startujemy z grupami jesienią i wiosną. Sprawdź najbliższy termin i dołącz!

„Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca”

kurs tańca bytom

Nowy Kurs Tańca Bytom : 23 września 2024 (poniedziałek)

Kurs Tańca Towarzyskiego w Bytomiu dla młodzieży starszej i dorosłych
I stopień – 23 września 2024, godz. 18.30 (poniedziałek)
Bytom– ZSME, plac Jana III Sobieskiego 1

Kurs Tańca Bytom – potrzebne informacje

  • Zanim zdecydujesz się wybrać na pierwsze zajęcia potwierdź sobie, czy termin i adres pozostały aktualne. SMS, telefonicznie lub na głównej stronie naszej szkoły www.taniec-slask.pl
  • Kurs tańca stopień I to kurs zupełnie od podstaw. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności – to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży starszej.
  • Nie musisz się wcześniej zapisywać, wystarczy zabrać wygodne obuwie zamienne, przyjść, wziąć udział i na miejscu zapisać się do grupy.
  • Aby uczestniczyć w kursie nie potrzebujesz pary, nasz program taneczny działa już od 1992 roku i świetnie się sprawdza ?
  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zapłacisz za nie dopiero, gdy zdecydujesz zapisać się do grupy.
  • Jeżeli szukasz kursu tańca w innym mieście, bardziej odpowiada Ci poniedziałek, środa, czy niedziela zajrzyj na naszą główną stronę – grafik i znajdź termin i lokalizację idealną dla Ciebie. Nasza szkoła tańca zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom naszych kursantów, dlatego gama zajęć i terminów jest bardzo szeroka.

Polecamy również: