Pierwszy Taniec Weselny w Bytomiu

Pierwszy Taniec Bytom?

Pierwszy Taniec Bytom? Wesele nadchodzi wielkimi krokami, a Wy nie macie jeszcze Pierwszego Tańca? Nie musicie się martwić, nasi Instruktorzy Tańca z wielką przyjemnością pomogą Wam przygotować się na ten wyjątkowy czas. Pierwszy Taniec często spędza młodym parom sen z powiek, zupełnie niepotrzebnie! Musicie pamiętać, że ten moment jest dla Was.

Jeśli macie jeszcze dużo czasu polecamy kursy tańca towarzyskiego. Jest to dobra opcja na poznanie podstaw, najważniejszych kroków i potańczenie ze sobą. Macie możliwość poznania większej ilości tańców, które później możecie wykorzystać nie tylko jako pierwszy taniec, ale także w zabawie na weselu. Przed samym weselem możecie doszlifować kroki na 1-2 lekcjach indywidualnych z Waszym instruktorem i gotowe.

Jeżeli jednak Wasz termin nie jest tak odległy polecamy skorzystać z indywidualnych lekcji tańca. Na sali jesteście tylko Wy i instruktor, realizujemy choreografię do wybranej muzyki lub jeśli nie macie pomysłu proponujemy najlepsze opcje. Bytom to główne miejsce, w którym odbywają się lekcje Pierwszego Tańca, w okolicy istnieje również możliwość umówienia się w Tarnowskich Górach, czy Piekarach Śląskich nawet w niedzielę.

„Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca”

kurs tańca bytom

Pierwszy Taniec Bytom – zadzwoń i umów się na pierwszą lekcję

516 049 049
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15.
Nie macie pomysłu, a może nie możecie się zdecydować na konkretny taniec?
Walc Wiedeński, Angielski, Rumba, a może gorąca Salsa? Tańców do wyboru jest wiele!
Możecie wybrać coś bardziej klasycznego lub zaskoczyć swoich gości energetycznym mixem, wszystko da się zrobić, wystarczy odpowiednia ilość czasu.
Zadzwoń, odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania.

Polecamy również:

Bachata i Kizomba