Taniec Brzucha w Bytomiu

Taniec Brzucha Bytom?

Taniec Brzucha w Bytomiu będzie dla Ciebie doświadczeniem własnego ciała, sposobem na wyrażenie Twojej osobowości. Taniec Orientalny pobudza zmysłowość ruchów, dzięki którym możesz wyrazić swoją kobiecość, delikatność i elegancję. Raqs sharqi jest doskonałą okazją do tego, by spojrzeć na swoje ciało bez wystawiania mu oceny. Tutaj każda z kobiet może być kim tylko zapragnie. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, poddać się transowi tańca i zaufać własnej intuicji.

Aby zacząć naukę tańca brzucha w Bytomiu nie musisz mieć żadnego tanecznego doświadczenia, wystarczy, że przyjdziesz na pierwsze spotkanie grupy podstawowej i zapiszesz się. Resztą zajmiemy się my! Sprawdź najbliższy termin i spróbuj!

„Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca”

kurs tańca bytom

Taniec Brzucha Bytom : 11 września 2024

Taniec Brzucha w Bytomiu dla młodzieży starszej i dorosłych
Grupa podstawowa – od 11 września (środy) 17.30
Bytom– Sezam, ul. Chorzowska 57 B

Taniec Brzucha Bytom – potrzebne informacje

  • Zanim zdecydujesz się wybrać na pierwsze zajęcia potwierdź sobie, czy termin i adres pozostały aktualne. SMS, telefonicznie lub na głównej stronie naszej szkoły www.taniec-slask.pl
  • Nauka tańca brzucha to zajęcia zupełnie od podstaw. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności – to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży starszej.
  • Na zajęcia Tańca Brzucha można zapisać się telefonicznie lub drogą mailową. Wystarczy zabrać wygodne obuwie zamienne, przyjść, wziąć udział.
  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zapłacisz za nie dopiero, gdy zdecydujesz zapisać się do grupy.
  • Jeżeli szukasz kursu tańca w innym mieście, bardziej odpowiada Ci poniedziałek, środa, czy niedziela zajrzyj na naszą główną stronę – grafik i znajdź termin i lokalizację idealną dla Ciebie. Nasza szkoła tańca zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom naszych kursantów, dlatego gama zajęć i terminów jest bardzo szeroka.

Naja  – tancerka i instruktorka tańca orientalnego. Przygodę z tańcem arabskim zaczęła w 2006 roku. Swoje pierwsze kroki stawiała pod czujnym okiem Salmy. Uczyła się także u Aishy Yildirim, Jamilah, Darii Nędzy, Marty Nowickiej, Thasis, Suraiyi, Isidory Bushkovsky, Layli Abdel, Magdaleny Herwy, Nadiry, Jilliny, Mahmouda Redy,  Marzeny Antas, Anki Hostyńskiej, jednak jej największą mentorką, od początku drogi, pozostaje Saida – najbardziej tytułowana polska tancerka. Naja tańczyła w zespołach Yalla Habbibi (Aisha Yildirim) oraz Sahara Dancers (Suraiya). Obecnie doskonali swoje umiejętności w zespole tańca arabskiego Anwar, prowadzonym przez Nesajem, który powstał przy Śląskiej Szkole Tańca. Taniec arabski to dla niej przede wszystkim oderwanie od codzienności i wielka przyjemność, to przygoda prowadząca do baśniowego świata jak z Księgi tysiąca i jednej nocy, do którego swoim tańcem przenosi widzów. Daj się w to wciągnąć! ?

Polecamy również: