Bachata i Kizomba w Bytomiu

Bachata i Kizomba Bytom?

Bachata to niesamowicie wciągający, sensualny taniec. Zyskuje coraz większą popularność na parkietach salsotek i festiwali tanecznych na całym świecie. Jej zalety to nieskomplikowane kroki, wspaniała muzyka, bliskość partnera i naturalne prowadzenie w parze. 

Kizomba to taniec, który wywodzi się z Angoli. Łączy w sobie elementy Tanga, Semby i Tarraxinhy. Już sama ciekawa muzyka, wprowadza w niesamowicie romantyczny nastrój i przyspiesza bicie serca. To trzeba przeżyć.

Bachata i Kizomba – razem tworzą mieszankę idealną. Na wszelkiego rodzaju wydarzeniach tanecznych, czy warsztatach, występują zaraz obok Salsy. Dają możliwość wytchnienia i tworzą niepowtarzalny klimat dla preferujących bliższe i spokojniejsze style taneczne.

„Żyjemy tańcem, uczymy tańca, zapraszamy do tańca”

kurs tańca bytom

Nowa Bachata i Kizomba Bytom : 26 września 2024

Nauka Bachaty i Kizomby w Bytomiu dla młodzieży starszej i dorosłych
I stopień – 26 września (czwartek) 18.30
Bytom– ZSME, plac Jana III Sobieskiego 1

Kizomba i Bachata Bytom – informacje

  • Zanim zdecydujesz się wybrać na pierwsze zajęcia potwierdź sobie, czy termin i adres pozostały aktualne. SMS, telefonicznie lub na głównej stronie naszej szkoły www.taniec-slask.pl
  • Kurs Bachaty i Kizomby stopień I to kurs zupełnie od podstaw. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności – to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży starszej.
  • Nie musisz się wcześniej zapisywać, wystarczy zabrać wygodne obuwie zamienne, przyjść, wziąć udział i na miejscu zapisać się do grupy.
  • Aby uczestniczyć w kursie nie potrzebujesz pary, nasz program taneczny działa już od 1992 roku i świetnie się sprawdza ?
  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zapłacisz za nie dopiero, gdy zdecydujesz zapisać się do grupy.
  • Jeżeli szukasz kursu tańca w innym mieście, bardziej odpowiada Ci poniedziałek, środa, czy niedziela zajrzyj na naszą główną stronę – grafik i znajdź termin i lokalizację idealną dla Ciebie. Nasza szkoła tańca zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom naszych kursantów, dlatego gama zajęć i terminów jest bardzo szeroka.

Polecamy także: