Najlepsza szkoła tańca w Bytomiu

Śląska Szkoła Tańca w Bytomiu

Bytom jest aktualnie głównym oddziałem naszej Szkoły Tańca. Nasza Szkoła Tańca w Bytomiu zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, naukę Salsy, Bachaty, Kizomby, Tańca Brzucha, czy naukę Pierwszego Tańca Weselnego. Śląska Szkoła Tańca postała w 1992 roku, jej założycielem jest Dariusz Kurzeja choreograf, trener, instruktor tańca, sędzia sportowego tańca towarzyskiego, jazz dance, i freestyle. Stawia wysokie wymagania sobie, a także swoim instruktorom, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokim poziomem nauczania na każdym etapie rozwoju tanecznego.

Szkoła Tańca Bytom - Dariusz Kurzeja
Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja
Szkoła Tańca Bytom - Bal

Zdobyte certyfikaty i dyplomy:

• Dyplom Ministerstwa Kultury i Sztuki – kierunek taniec – Warszawa 1992
(Dyplom ukończenia 2-letniego studium – specjalizacja taniec towarzyski – m.in. lektorat pedagogiki, tańca klasycznego, muzyki i historii muzyki, modern jazz’u, anatomii, polskich tańców narodowych, tańców standardowych, tańców latynoamerykańskich, rytmiki, tańca charakterystycznego i wiele innych…)

• Instruktor Tańca I kategorii Wojewódzkiego Ośrodka Kultury – Katowice 1992
(Najwyższa kategoria instruktora tańca zostaje przyznana za wkład pracy i osiągnięcia, wyniki oraz sukcesy w nauczaniu tańca)

• Pracował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej – Teatr Tańca
(Współpracował z Jerzym Stuhrem, tworząc choreografie do spektakli “Wesele” Stanisława Wyspiańskiego i “Czyż nie dobija się koni” H. McCoy – w adaptacji i inscenizacji Jerzego Stuhra)

• Partner Torres Salsa Group

• Official Zumba® Instructor – Nowy Targ 2012

Certificate Imperial Society of Teachers of Dancing – Licentiate – Londyn 1996
(Certyfikat Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii)

• International Adjudicator World Dance Council – Surrey 2016
Qualified in Ballroom (Standard) & Latin Dances
(Certyfikat upoważniający do sędziowania najbardziej prestiżowych turniejów tańca na świecie– British Open Festival – Blackpool, czy Shanghai Open World Trophy)

• Sędzia World Dance Sport Federation – Stuttgart i Ryga 2010
(Dyplom sędziego Światowej Federacji Tańca Sportowego)

• Sędzia klasy międzynarodowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego – Kraków 1995
kategoria I – Taniec Towarzyski, Jazz Dance oraz Freestyle

Instruktorzy Śląskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja co roku pogłębiają swoją wiedzę taneczną na licznych szkoleniach Międzynarodowych i w kraju we wszystkich dziedzinach tańca nauczanych w szkole.

Szukasz kursu tańca odpowiedniego dla Ciebie? Sprawdź terminy zbliżających się zajęć w Bytomiu lub w pozostałych miastach.